| BadResonance a întrebat:

Hei lume, am o intrebare la care as vrea sa primesc raspunsuri cat mai repede posibil. Deci tocmai ce mi-am luat prima mea imprimanta o Canon Pixma nu stiu cat laughing si nah am primit si cartusuri colorate, toate cele, la inceput am reusit sa scot si img color si alb-negru si abia acum mi-am at seama ca e fiecare data can scoateam o plansa de colorat pentru sara-mea eu foloseam tusul color, iar cand selectez, apas pe butonul unde scrie BLACK, imi scoate tot color. De ce? Can trebuie sa apas pe acel buton? Si am dat la my printer si am setat sa imi scoata alb-negru si cred ca va merge. Am mai setat un program sa sa imi scaneze imprimanta sa vad poate are vreo defectiune, dar aceasta functioneaza perfect. Am curatat si duzele alea tot cu nu stiu ce program si sunt curate. Ce Doamne are? Cine s-a confruntat cu o astfel de problema, il rog muult sa ma ajute! :'( Am verificat si daca acele cartuse sunt puse corect si sunt. Deci nu mai stiu ce sa fac. Multumesc anticipat! Poate apas pe acel buton prea repede sau prea tarziu, poate sa-mi explice cineva?

Răspuns Câştigător
| MihaiBotea1819 a răspuns:

Verifca daca mai ai cartus negru.

0 răspunsuri: