| PHANTOMz a întrebat:

Azi dimineata am vrut sa fac niste copii pe imprimanta CANON PIXMA MP280 dar dupa vreo 2 copii pe ecran a inceput sa palpaie E - 1 - 6 intermitent...si nu ma mai lasa sa fac ceva, era aprins becul de la tusul color si acel fulger intr-un triunghi.Ce are ca stiu ca tusul dupa ce l-am schimbat prima oara nu-l recunoaste si voiam sa instalez cd-ul ca sa-i dau diagnosticare dar acum am linux si nu pot instala.am dat din setari sa caute imprimanta dar imi cere sa selectez ce marca e dar din lista aia nu gasesc pixma mp280 ci restul mp.
Cum fac sa rezolv imprimanta?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Http://www.canon-europe.com/......mp280.aspx

resetcanon.com/reset-canon-mp280-pixma-inkjet-all-in-one-printer/