| Live.Laugh.Love a întrebat:

Hei lume! vreau sa-mi fac un fansite :). As vrea daca stiti un site pe gratis?! sau stiti vreun site cu domenii gratis. gen: www.yourname.com/org/ro/bis/etc. dar sa fie pe gratis
funda :)

8 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Gratis yourname.com/org/ro nu gasesti. Domeniile de tipul asta se platesc (de la 15$ pe an in sus). Daca vrei domeniu gratuit, incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si domeniu de tip nume.ucoz.ro sau nume.ucoz.com, printre altele!
Ti se dau peste 250 de teme, trafic nelimitat, gazduire, etc

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? pe=3090 unde ti se explica pas cu pas cum faci.

Mult succes!

| Live.Laugh.Love explică:

rolling on the floor @Raspuns anonim ce stikere? eu am intrebat unde pot lua un domeniu gratuit! tu imi zici de stikere straight face. citeste intrebarea laughing dne... a... sau ai dat un raspuns d-asta stupid pe anonim ca sa nu stie lumea ca tu nu stii sa citesti intrebarile laughing

| iuliancico a răspuns:

Weebly.com

| PaulW a răspuns:

BLOGERwinking
si eu am avut dar m-am plictisitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti foarte simplu sa iti faci un site aici
sites.google.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat, sunt la al3lea pe laptop. dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin lipici, pe care il curat cu spirt.ramane impecabil... oricum e bun pentru ca ofera un aspect placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea contact id: yo_rakoo@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......manda.html

| MaxINFINlTE a răspuns:

Este un site http://goo.gl/HbK8WC pe care face un fel de tombola in fiecare zi cu domenii gratuite:.com.net. eu etc Iti pot garanta ca in maxim o saptamana vei primi un domeniu gratuit. Tot ceea ce trebuie sa faci e sa introduci numele tau sau userul care il doresti si Email-ul(in email iti vor trimite o chestie de confirmare) apoi pur si simplu astepti sa castigi.
Multa bafta iti doresc. Funda? :)