| ShadowLoleris a întrebat:

Există un site care oferă domenii gratis pentru site-uri?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Doar sub-domenii gratis poti primi, cu limita a catorva pagini, plin de reclame (care platesc in locul tau).
Daca platesti acestor site-uri si-ti cumperi un domeniu propriu, atunci poti avea acel domeniu pe serverele lor, cu pagini chiar nelimitate, fara reclame impuse de ei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freenom pentru domeniu cu.tk

| grandebgd a răspuns:

Dot.tk pentru domenii.tk,.ml,.ga,.cf etc. Iar pentru hosting poti folosi hostinger sau alt furnizor mai ok care ofera gazduire gratuita.