| JustPlay a întrebat:

Hei!

Mi-am cumparat de curand un PS3. Toate bune si frumoase, sunt multumit de el, dar am o problema...
Nu prea am cum sa-l leg la internet sad
Intrebarea mea este: Stie careva o modalitate prin care il pot conecta printr-un stick de ala modem mobile.

Am cautat pe net si am gasit dar prin intermediul unui ethernet cable si eu nu am asa ceva si nici nu vreau sa cumpar...so, alta solutie.
Thx anticipat happy

3 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Nu merge connectat la net decat prin broadbadn connection adica prin fir, nu e calculator sa pui stik wireless in el sau alte tampenii, are mufa speciala UTP, si numai asa poti sa il faci sa mearga.

| jmek4you a răspuns:

Daca nu vrei sati cumperi cablu de retea cumparati un modem wireless. E mai scump modemul da daca ai zis ca nu vrei cablu.

| tmeklr a răspuns:

Pot sa iti fac o retea cu infrastructura la tine in casa bazata pe stick-ul ala de la o retea mobila dar nu cred ca o sa faca fata stick-ul. Dar da, se poate.