| retouchan a întrebat:

Hei! mi-am cumparat Sims 3 acum un an, il instalez totul` e ok dar cand vreau sa ma joc imi spune ca trebuie sa`mi upgradez placa video thinking

Ce`ar trebui sa fac.sau daca nu.imi spune ca am nevoie de nu stiu` ce pixel shader 2.0 stie cineva de unde pot sa il downloadez.va rooglove struck

TNX!happy

Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Buna! De downloadat free nu se gaseste pe internet. Prin upgradarea placii video vrea sa zica ca trrebuie o placa video mai buna, probabil placa ta video fiind mai veche. De preferat este sa te duci sa iti cumperi una noua! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Pai placa ta este veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! cred ca stu ce ar trebui facut. du-te la reparat si spui sa-ti schimbe pleca video.nu cred ca eu un pret foarte mare, dar banuiesca ca vei reusi,. sper ca raspunsul meu sa te ajute...Mult Succces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie im pelace