| FlorinCiokan a întrebat:

De ce nu imi merge Messengerul pe Nokia Lumia 625? zice sa dau actualizare la Facebook dar am ultima versiune de Facebook. Messengerul imi ramane " waiting for connection ". Ce sa fac? Am windows 8.1 am dat si resetare dar nimic.

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Https://www.mobilissimo.ro/......ateva-zile
Cred ca are legatura cu faptul ca Facebook a renuntat la suportul pentru Facebook pe windows 8.1

| mazaroi a răspuns:

Si eu am Nokia lumia 630 wp8.1. Nu ai ce face.Cei de la Microsoft i au pus pe astia sa de a update pentru windows 10. Daca vrei messenger, cumperi alt telefon+si skypeul o sa dispara.Nu mai luati telefoane cu windows! Luati va cu Android! Acolo poti avea cel mai vechi tel dar merge messenger. Funda