| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, daca pe ccontul de tumblr am doua bloguri si vreau sa il sterg pe primul nu se sterge intreg contul nu laughing?

6 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Nu, se şterge doar blogul.

| ellavalentina a răspuns (pentru Teardrop):

Practic trebuia sa explici calumea, sau daca nu stiai nu trebuia sa raspunzi, esti mare fraier mi s-a sters tot ce postasem si a trebuit sa iau totul de la 0. iti dadusem un raspuns mai urat acum vreo3-4 ore ca aveam nervi dar am zis sa ma abtin oarecum, nu l-apostat TPU ca era cu "injuraturi"

| Teardrop a răspuns (pentru ellavalentina):

Dacă nu ştii să citeşti în engleză, de ce te bagi pe reţele ca tumblr?
Am avut şi eu, şi am şters o grămadă de bloguri, fără să şterg tot conul.

Nu îmi pasă de răspunsurile tale urâte sau altceva...

Apropo, dacă vrei să spui în engleză, este account, nu ccont.
Dacă vrei să spui în română este cont, nu cont.

| ellavalentina a răspuns (pentru Teardrop):

1.nu stiu cum sa-ti zic dar nu mai vorbii aiurea fara sa iti dai seama de ce zici. stiu si eu cum se scrie cont in limba engleza si am apasat tasta "c" de doua ori si mi-am dat seama abia dupa ce am postat intrebarea, si 2.am contul in romana pentru ca nu prea ma descurc la engleza recunosc dar ma duce capu sa imi dau conturile pe limba romana nu trebuie sa imi dai tu lectii sa faci pe inteligentul aici ca nu ma impresionezi, nu imi pasa. ma bag unde vreau si fac ce vreau, tu nu trebuia sa imi pui aceasta intrebare ci sa imi raspunzi la a mea :*

| Pricked a răspuns (pentru ellavalentina):

Nu te descurci cu engleza, înţeleg. Faza e că până şi româna, care ţi-e limbă maternă, e varză.
Înainte să intri într-o discuţie cu cineva, mai treci pe la şcoală.

| ellavalentina a răspuns (pentru Pricked):

Nu te mai gandi tu sa imi dai sfaturi perfectule :* poate ca si tu mai gresesti cand scrii ceva