| Drinceanu_Ingrid_1975 a întrebat:

Hei! Pot sa iau un joc de pe magazin play care costa bani, fara sa-l platesc?

Funda!

Răspuns Câştigător
| razvanrux a răspuns:

Aptoide....Nu e bun... Iti consuma multa memorie RAM, puneti Blackmart( iti arata si pretul jocului, dar tu il descarci gratis! Poti incarca aplicatii pe blackmart care costa, care le-ai luat, doar daca ai o versiune mai buna a aplicatiei, iar altii pot sa descarce gratis). Pe scurt, descarci aplicatia unui utilizator cae a cumparat-o si a publicat-o pe Blackmart!

E tare, nu?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Poti sa inoti in castronul cu supa?

| Drinceanu_Ingrid_1975 explică (pentru K0sti):

Nu dar am auzit ca se poate sa iei jocuri care costa pe gratis

| K0sti a răspuns (pentru Drinceanu_Ingrid_1975):

Pai ia vezi daca poti...

| Francu_Andrei_1997 a răspuns:

Nu poti dar in schimb poti lua de pe internet aplicatia Aptoide de unde poti descarca chiar si unele jocuri care costa bani pe Magazin Play. Sper ca te-am ajutat.