| GamerForGlory a întrebat:

Hei prieteni ce parere aveti de acest laptop? este bun?
Vor merge jocuri de genul : fifa 14, far cry 3, crysis 3, tomb raider.
http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/

Daca siti unul mai bun max 3200 lei.

FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Da e bun pentru gaming. are procesor Intel i7 (vad ca are si Intel hd graphics 4000 cu toate ca eu stiiam ca i7 nu are si procesor grafic, imi fine), placa video dedicata de 2GB si 4GB de RAM.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

E destul de ok pentru gaming dai ai grija cu temperaturile

| Kinus12 a răspuns:

Pentru jocuri,acest calculator poate să ruleze fără nici o sacadare,deși totuși sunt unele excepții.
Procesorul, e chiar foarte bun, placa video de asemenea dar dacă ești un gamer profesionist, al trebui să știi că de exemplu, un joc Tomb Raider(vorbim de cel mai nou) cerințele în categoria RAM sunt minime.De aceea încă 2 gb poți să îți permiți liniștit din cei 3200 lei.
Baftă!