| andritchianamaria a întrebat:

Hei prieteni vreau sa imi cumpar un eReader bun, nu prea scump cine imi poate da un sfat?

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Kindle sau Sony, nu conteaza modelul (depinde de preferintele tale)

| KateMiddleton a răspuns:

Eu am un Pocket Book surfpad u 7.Cautam un simplu ebook,iar acesta e pe Android,color,Wi-fi, calitate foarte buna pentru carti.
Recomand, plus e foarte ieftin.
La inceput ma gandeam la Sony, e cu mult mai scump, dar am aflat de la niste prieteni ca platesti doar pentru brand.
Bafta si lectura placuta!

| Jackster a răspuns:

KindleFire este un eReader perfect.

| strangesura a răspuns:

Tabletele cu android de 7inch sunt perfecte(iti recomand Amazon kindle fire)