| vortex_5084 a întrebat:

Am o problema URGENTA cu facebookul..cand intru pe www.facebook.com si incep sa'mi scriu emailul imi arata deja toate email-urile care au fost scrise...si printre alea am scris eu unu gresit adica am scris parola mea de facebook in loc de email...si vreau sa sterg ala ca mai sunt cateva persoane care folosesc laptopul si nu vreau sa'mi vada datele si sa intre :-s cel mai rapid raspuns care ma ajuta ia funda.

3 răspunsuri:
| Kilic_Baras_1993 a răspuns:

Pai oricum datele ti le poate vedea oricine si de pe profilul lor [entru ca de aia s-a inventat facebook-ul

| PRVU a răspuns:

Apesi delete pe acel email (parola) care ai scris-o gresit!

| RaZvaN11380 a răspuns:

Dezinstaleasa browserul, si instaleaza-l din nou