| AndaBăă a întrebat:

Am o problemă cu facebook-ul.
Deci, când intru pe pagina de facebook să mă conectez nu mai trebuie să scriu parola, deja este scrisă doar trebuie să dau "log in". Știe cineva cum să nu-mi mai apară parola?! vreau să o scriu eu. să nu-mi mai apară că poate intra cine vrea ( a intrat mama odată frustrated )
P.S- căsuța cu " keep me logged in" nu e bifată.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Browser-ul a retinut parola thinking Reseteaza istoricul la browser si conecteaza-te pe facebook fara sa mai dai aia cu "salveaza/retine parola"

| AndaBăă explică (pentru anonim_4396):

Cum resetez istoricul la browser? crying

4 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Ce browser ai? Sterge istoricul si cand mai pui parola si te intreaba daca vrei sa o memorezi, da click pe nu sau pe niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbă parola, și dat viitoare ai grijă să nu m-ai bifezi acea căsuță.

| AndaBăă explică:

Am reușiit! happy