| trulilulilup a întrebat:

Hei se apropie ziua prietenei mele si vreau sa ii fac un videoclip cu poze cu noi 2 si cu o melodie pe fundal, online daca se poate sau daca puteti careva sa imi faceti videoclipul sa imi spune-ti si va las FB meu.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l faci cu Movie maker uite aici http://windows.microsoft.com/en-us/windows-live/movie-maker de unde il poti lua.Este foarte usor te facut mai ales dupa ce inveti.Mie chiar a inceput sa-mi placa :)

| trulilulilup explică (pentru anonim_4396):

Da dar trebuie instalat

| trulilulilup explică (pentru trulilulilup):

Mi-am instalat picasa, stiti cumva daca pot pune o melodie pe fundal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru trulilulilup):

Sincer nu stiu ca nu am folosit picasa, dar nu inteleg de ce nu poti sa instalezi movie maker? acolo sigur poti sa pui si o melodie

| IrryPissy a răspuns:

Nu ar fi o idee tocmai buna sa ii dai cuiva.Ai putea sa instalezi o aplicatie si sa il faci singur.Ca pana si in Romania a ajuns tehnologia.