| Mingmei a întrebat:

Hei...spuneti-mi si mie va rog de ce tableta mea incepe sa se miste cam greu
Ofer funda :-)

Răspuns Câştigător
| petrescuionut a răspuns:

Pai sigur ai descarcat numai prosti pe ea incarcandui memoria si mergand foarte greu mai sterge din ele happy si vezi ca ea are o caurica unde scrie reset mai baga si tu un aculet mic acolo cand bagi acu il bagi putin si simti ca apesi un buton si vezi ca trebuie sa mearga mai bine dar sterge din memoria cred ca o ai full de aia merge greu ca si pc daca are hardu aproape plin merge greu happy

2 răspunsuri:
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Sunt foarte multe motive.
Inchide aplicatile / goleste ram.
Mai sterge din chestile de care nu mai ai nevoie.

| LaurSwat a răspuns:

Spune-mi te rog ce tableta este mai exact. Oricum, un factory reset va rezolva orice problema, doar sa nu mai descarci asa multe lucruri.