| Brunette67 a întrebat:

Hei. Stiti că exista aplicatia aceea care face poza ecranului telefonului. E doar pentru Iphone? Cum se numeste? Poate fi descarcata? Help please :*

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu, nu este doar pentru iPhone. Daca ai telefon cu Android poti face screenshot cu ajutorul unor combinatii de taste.
La unele smartphone-uri trebuie sa apesi simultan tasta de pornire si cu tasta - de la volum. Depinde de smartphone.

| BiuL a răspuns:

La iphone nu ai nevoie de aplicatie, apesi in acelasi timp butonul de blocare si butonul principal si gata; probabil la toate telefoanele este o metoda asemanatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,nu ai nevoie de nici o aplicatie, pentru iPhone/iPad/iPod touch apesi butonul Power si Home im acelasi timp, iar pentru android de la Ice Cream Sandwich in sus, ti apasat Volume Down si Power.