| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei TPU am cateva intrebari despre telefonul meu ( SAMSUNG Galaxy 550 Black):
1. Ce poti face cu aplicatiile:AllShare, Apelare Vocala, GOWidget, Latitudine, Layar, Samsung Apps, Talk, Voice Shearch si Trusa de instr. SI?
2. Daca vreau atunci cand ma suna cineva sa nu intre robotul si sa spuna "Abonatul bla bla bla va rugam sa reveniti" si sa ma inregristrez eu cum ar veni si sa spuna acolo in loc de robot cum sa fac?
Cam atat. Funda celui mai bun raspuns... MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| bogdyi a răspuns:

Daca esti pe Orange suna la 255 pentru casuta vocala si te descurti tu de acolo

| Sarbu_Dani_1998 a răspuns:

Salutt si eu am acelasi telefon bun.
In primul rand AllShare ii un program de ex:daca ai o plasma performanta si are acel program te conectezi prin el la plasma si pe plavma se vede ce faci pe telefon de ex:cum te joci asta a fost 1
Acum 2 suna la 555 daca ai Orange cartela si iti spune bla bla bla vreti sa inregistrati un mesaj vocal daca da dati de ex:6
Funda?