| Zazon1243 a întrebat:

Hei TPU, am citit odata despre o app despre care se spunea ca iti afiseaza un cuvant in engleza pe ecran de fiecare data cand pornesti telefonul.Stiti cumva cum se numeste app aceea ca nu am mai gasit articolul si nu mai stiu cum se numeste...

2 răspunsuri:
| Sciply a răspuns:

Arduino arduino arduino arduino arduino arduino arduino arduino

| Wr3nch a răspuns:

Alea nu te ajuta cu nimic. Daca vrei sa inveti engleza cum trebuie cu o aplicatie descarca Duolingo.