| 99maria a întrebat:

Hei. de fiecare data cand deschid calculatorul,cred ca se reformateaza. nu stiu exact. dar daca-l deschid,imi apare o chestie in care imi zice ca windos-ul n-a fost gasit, dupa se deschide si nu mai am nimic pe ecran. trebuie sa-mi salvez mereu in C tot

1 răspuns:
| Kiwibv a răspuns:

Daca mai ai cd-ul de la windows... baga-l si dai un repair...

Teoretic ar trebui sa isi revina.

Daca nu baga windowsul iar .....pastreaza-ti mereu informatiile importante in D ca sa poti formata doar c-ul la o viitoare instalare.

Daca in momentul de fata ai informatii importante in C pe care nu le poti accesa... ia-ti HDD-u... meregi la cineva si conecteaza-l la un Pc ca HDD secundar si fa-ti un backup la info.

Success :p