| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta inca o data, dar vreau sa ma conving.Am gasit multe site-uri, dar fiecare spunea ceva diferit.Care sunt scenariile care se vor aplica din 8 februarie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca nu ai retinut nimic din sutele de intrebari si miile de raspunsuri date pana acum la o asemenea intrebare.
De mai multe ori premierul si ministru educatiei au spus ca o hotarare se va lua abia in 2 februarie. Asa fiind asteapta pana atunci si o sa afli sigur.

3 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Ce scenarii, mai exact? Cu scoala?

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

Da.

| DonEduardo a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, cel mai probabil, lucrurile vor sta cam asa: cei de la conducere au spus ca toti elevii vor merge la scoala atunci cand vom intra in scenariu verde. Momentan suntem in scenariu galben. CEl mai probabil, de pe 8 februarie, vor incepe doar ciclul primar, clasa a opta si clasa a doispea.

Întrebări recente