| Florennce a întrebat:

Am mare, mare nevoie de ajutor. Va rog sa ma ajutati.
Cum pot face un clip in care sa suprapun secvente din cateva filmulete? As putea cu sony vegas? As vrea sa pun si poze pe un fundal muzical. In mare, cred ca stiu cum sa fac. dar nu prea reusesc sa finalizez. Va rog frumos, ma puteti ajuta pas cu pas? Sau macar sa-mi spuneti cum sa fac. happy Multumesc anticipat!kiss

5 răspunsuri:
| contvechiidc a răspuns:

Cel mai bun e Windows Movie Maker care orice PC il are

| Florennce explică (pentru contvechiidc):

Stiu, il am. dar nu prea stiu cum sa folosesc, asta-i ideea. I mean. in mare, ma descurc sa pun niste poze si poate o mel de fundal, "poate". dar nu prea stiu cum sa integrez si secvente de filmulete, efecte si etc.thinking Sper sa ma ajutati kiss

| contvechiidc a răspuns (pentru Florennce):

Id-ul meu e life4deadyo... daca ai TeamViewer 7 happy daca nu trebuie sa il iei casa pot sa te ajut altfel n-am cum. happy

| Florennce explică (pentru contvechiidc):

Multumesc oricum. Am reusit sa-l fac singura, fara ajutoroh go on

| contvechiidc a răspuns (pentru Florennce):

Ehh nu e mare lucru