| MxR a întrebat:

Hei tpu.am nevoie de un raspuns. am o camera web (trust1400T). am instalat driver-ul si cand deschid"AMCAP" imi da :sorry you have no video capture hardwaer. in inseamna asta? va rog mult sa ma ajutati. Vreau sa-mi instalez cat mai repede camera.
funda! :*

4 răspunsuri:
| raidxp a răspuns:

Ai restartat pc-ul? este intr-adevar driverul corect pentru sistemul tau? daca o deconectezi si o introduci in alt port USB apare un popup "new hardware detected"? adica vreau sa zic, camera ta e functionala?

| MxR explică:

Camera e functionala.

| MxR explică:

Cred ca driverul nu e corect pentru sistemul meu

| Speed2012 a răspuns:

Salut! Probabil trebuie sa faci un update la driver si va merge cel mai probabil.