| mirabela6471 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, vreua sa fac un video pe Youtube dar nu stiu cum sa pun mai multe melodii in videoclip, pentru ca mie imi da ca pot folosii doar una, dar restul din videoclip este fara musica sad Va rog sa imi spuneti si mie big grin Dau funda happy Mersi! Scuze categoria, dar este cea mai cautata!

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cu programul Sony Vegas poți face asta.

Te pup.

| EnvyU a răspuns:

Sincer, nu stiu, dar din cate imi pot da seama din logica, ar trebui sa folosesti windows movie maker sau Sony vegas si sa "lipesti" melodiile sa fie intr-un singur clip. O singura data am facut un clip, si am lipit filmarile si am pus peste melodii cu windows movie maker. Dar din cate stiu pe youtube daca nu ai vechime nu poti sa uploadezi mai mult de 15 minute parca.