| Zooom a întrebat:

Am nevoie urgentaaa de ajutor! Imprimanta mea [Canon MP250] nu vrea sa functioneze, i-am reincarcat cartusele de curand si ar trebui sa ii fac o reformatare doar ca nu stiu cum.Era o combinatie de cancel si power dar nu stiu care si cum trebuiesc apasate.Va rog ajutor pentru o reformatare a imprimantei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate cartusele si baga-le iar, apoic and iti apare fereastra de la driver dai ca ai bagat cartuse noi. da un telefon la Producton si intreaba de reset!