| Zooom a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatur cu facebook-ul? Imi merge foarte prost,adica nu pot eticheta pozele, nu imi pot schimba poza de profil sau de coperta, nu pot intra direct pe profilul celor care isi sarbatoresc ziua si nu pot da pe poza urmatoare dintr-un album decat daca ies si intru din nou pe alta.Nu stiu daca ati inteles mare parte dar va roooog ajutati-ma! Si nu e de la contul meu e din cauza pc-ului caci atunci cand am intrat de la o prietena a mers complet normal. Ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| Alexeievich a răspuns:

Poi reinstaleaza windpwsul alta varianta nu prea e sau mergi la cineva care repara pc-uri probabil e plin de virusi.