| Susanu_Razvan_1991 a întrebat:

Hei TPU am o problema, cand incerc sa dezinstalez lolul din calculator imi apare oa eroare care este asa *A survenit o problema cu pachetul Windows Instaler. Un DLL necesar pentru finalizare acestei instalari nu a putut fi rulat*. Cum as putea sa o rezolv? ( dau funda)

3 răspunsuri:
| George_Ionut_1997 a răspuns:

Sfatul meu e sa reinstalezi windowsul

| DwAlex69 a răspuns:

Incearca cu programelu asta de dezinstalare a programelor, poate o sa te ajute cu ceva: http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

| laurentiu442 a răspuns:

laughing Microsoft visual c cred că e descarcă