| Midway a întrebat:

Am o placa NVIDIA GEFORCE GT 630 si cand incerc sa ii fac update cu NVIDIA GeForce Experience la GeForce 337.88 in timpul instalari pe la 15% imi apare aceasta eroare >- http://oi60.tinypic.com/aljfpj.jpg. Dupa aceasta eroare imi apare ca nu as avea nici o placa video inserata in PC. Care ar putea fi cauza? si cum as putea sa o rezolv?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dezinstaleaza din programe tot ce tine de nVIDIA, adica e nVIDIA experience, driver, 3d vision si care mai sunt. Dai restart, descarci driver-ul de pe geforce.com si instalezi curat.

| hp8510p a răspuns:

Driverul pe care vrei sa-l instalezi este cel corect...incearca o versiune mai veche a driverului

| Midway explică (pentru hp8510p):

Metoda ta nu a functionat.

| skorpyo147 a răspuns:

Încerca și instalarea cu un soft ce iți cauta singur automat ultima vers. a fiecarui driver în parte, anume Driver Genius Professional sau Driver Magician. Ar trebuii să funcționezewinking