| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu antena digi,o am de mai multa vreme,iar recent am apasat pe un buton de la telecomanda televizorului si nu a antenei,iar acum vede totul numai gri, nu stiu ce sa fac...am incercat sa scanez din nou dar nu merge.Va rog mult sa ma ajuta-ti.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai ce treaba are scanare cu problema ta cu televizorul, u este problema din receiver, tocmai ti-ai dereglat culorile televizorului. Ajusteaza-ti din nou culorile la televizor.

| RD_Andreea_1998 a răspuns (pentru Jipa95):

Si cum fac asta straight face?

| Jipa95 a răspuns (pentru RD_Andreea_1998):

Intra in setarile televizorului, de unde sa stiu eu ce tv ai?