| SophieLoVeKorea a întrebat:

Am o problema cu videoclipurile.De ceva vreme cand vreau sa vad un film si il dau pe ecran mare merge cu intreruperi dar cand il dau la normal merge foarte bine.Asa imi face pe orice site la toate video.Pe youtube cand vreau sa ascult muzica daca mai bag o fila noua si dau cu mouse-ul in jos melodia incepe sa se intrerupa foarte urat.Am net foarte bun,nu am virusi, folosesc google chrome si nici macar nu e consumata jumate memoria laptopului.Cei drept se mai blocheaza pc-ul si nu inteles de ce.Cred ca trebuie reinstalat windows-ul dar pana il repar as vrea sa vad si eu un film normal.Dau funda la raspunsul care ma ajuta.

7 răspunsuri:
| Dj14mally a răspuns:

Stiu ce arehappyvirusi, la fel ca mine ti se intamla, scaneaza calc si sterge virusii, daca nu merge asta, trebuie sa reinstalezi si windowsulhappy

| SophieLoVeKorea explică (pentru Dj14mally):

Am scanat calculatorul si nu a gasit niciun virus.Si cu AVG si cu cel mai bun anitvirus online... zice ca e totul curat. Windows-ul o sa il reinstalez cand o sa aiba cine sa o faca deocamdata o sa stau asa.Dar totusi nu cred ca e de la windows caci treaba asta se intampla de 2-3 zile si nu am facut nimic nou intre timp.

| analoveskorea a răspuns:

Incearca sa folosesti alt browser, eu folosesc Mozilla si nu am probleme desi am folosit si Google Chrome si nu am avut de ce ma plange dar stii cum se spune, incercarea moarte n-are

| SophieLoVeKorea explică (pentru analoveskorea):

Am sters Mozilla deoarece cand il deschideam mi se bloca tot laptopul si nu mai suportam.Si am incercat si asta si tot la fel face.Mersi de sfat oricum. :*

| analoveskorea a răspuns:

N-ai pentru ce. Imi pare rau ca nu a functionat

| iuby a răspuns:

Incearca cand dai sa vizionezi un film sa il pui pe pauza si sa-l lasi o ora aproximativ sa se incarce si apoi poti sa te uiti! incearca asa la mine a functionat happy

| SophieLoVeKorea explică (pentru iuby):

Am incercat si asta si tot la fel merge.Mersi de sfat oricum :*