| LoLFan360qHD a întrebat:

Am o problema, de fiecare data cand ma uit la conexiuni nu imi apare decat broadband connection dar nici un wireless ce as putea sa fac ca sa imi ca sa imi apara din nou

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

In primul rand verifica daca calculatorul are un buton pentru pornirea si oprirea wifi (de obicei laptopurile au)
Daca nu are, probabil trebuie sa instalezi driverele pentru wireless Cauti pe google modelul calculatorului urmat de wifi drivers download. Le descarci si le instalezi.