| pure9 a întrebat:

Am o problema : mi-am luat de ceva timp un Nokia E72 si am umblat prin setari la net. Si acum imi apare mai mereu pe ecran o casuta cu diferite conexiuni pentru net: wireless, internet... Cum as putea sa fac sa nu mai apara. Unde sa intru in setari sau ceva de genu? Rasp cat mai repede. Funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| pure9 explică:

Am intrat la setari si am cautat la net dar tot nu stiu ce sa fac ca sa scap de chestia aiawinking

| Cosmin99_8616 a răspuns:

Da trebuie sa intri in setari si cauti pe la net intelegi Funda!?