| Andrada_Elena_1996 a întrebat:

Hei, TPU. Am o problema. Vreau sa imi pun un singur nume pe fb si am auzit ca merge numai pe Mozilla. Mi-am descarcat Mozilla,am facut toti pasii dintr-un tutorial de pe YouTube, dar nu merge. Dupa ce schimb adresa aceea IP si incerc sa intru pe fb ca sa imi schimb limba si sa-mi pun un singur nume spune ca "The connection was reset". Ce se intampla? Merge si pe Chrome? Thanks, fundita :*.

1 răspuns:
| MrWanted a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic din ce ai zis tu!
Trebuie sa dai pe rotita aia de unde te deconectezi si apare setarea:setarile contului"dai click pe ea si apare acolo "Nume" dai click pe el si apar mai multe optiuni si acolo alege ca ce vrei sa ti se puna nume sau prenume! Sper ca te-am ajutat.