| Adee26 a întrebat:

Hei TPU,
Am o tableta E-Boda Essential A300 si mi s-a blocat. Am incercat sa ii dau restart dar cand am inchis-o imi aparea "se opreste alimentarea" si inca imi apare asa straight face. Am nevoie de ajutor urgent. puppy dog eyes. Dau funda!

3 răspunsuri:
| madalina9 a răspuns:

Daca este inca in garantie du-te cu ea acolo de unde ai cumparat-o si o sa ti-o faca.

| Adee26 explică (pentru madalina9):

Am cumparat-o de pe net...

| Georgiana_Georgy_1997 a răspuns:

Du-te la cel de unde ai cumparat-o sau daca este in garantie du-te la magazinul respectiv si ti-o repara ei :d