| denidemisa2 a întrebat:

Am o tableta e-boda supreme x80 si nu se mai incarca. Ar putea fi o problema cu firul care o incarca sau e de la tableta? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Darius001 a răspuns:

Buna! Si eu am aceeasi problema cu aceeasi tableta incearca 2 variante:1Bag-o pe Stand bay si las-o la incarcat daca nu a 2 Du-te la service si schimba incarcatorul sau cumpara un incarcator.Succes spre ca te-am ajutat. FUNDA?

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Poate sa fie o problema cu firul de la incarcator sau cu mufa de la tableta.cel mai bine este sa te duci la repaerta cu ia

| AlexandruManase a răspuns:

Poate fi firul sau mufa din tabletă. Recomand să vizitezi un specialist şi să nu te bagi dacă nu cunoşti.

| cauboyule a răspuns:

Are legatura cu firul, du-te la un specialist cu incarcatorul, asa am patit si eu.