| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Am Samsung 5230 star, si azi am incercat sa imi pun o melodie pe telefon, dar ' Samsung New Pc Studio ' nu merge straight face. Ce sa fac? Cum il pot repara? L-am dezinstalat, si l-am instalat din nou dar tot nu merge. Funda!

Răspuns Câştigător
| Jason80 a răspuns:

Simplu!

dai la setari apoi setari telefon dupa care dai in jos pana la conexiuni pc apesi pe el si selectezi Stocare in masa dai salvare si bagi cablul de date (fara a mai fi nevoie de pc studio)