| maryy a întrebat:

Buna TPU.Va rog mult sa-mi dati un link cu driverul ce trebuie instalat pentru Samsung S5230 Star.Am ceva probleme si trebuie instalat un driver pentru a merge usb-ul.Precizez ca Samsung Pc Studio il am instalat, plus ca l-am dezinstalat si reinstalat inca o data insa fara nici un rezultat.Cand bag usb-ul in telefon se stinge.Multumesc!

1 răspuns:
| digitalgsm a răspuns:

Daca ai Samsung PC Studio instalat e ok pentru ca contine toate drivere de Samsung! Poti sa mai incerci sa downloadezi Samsung Kies drivers--- acesta contine driverele pentru telefoanele mai noi marca Samsung!