| TeodoraTIL a întrebat:

Hei TPU, am si eu nevoie daca stie cineva, de un program in care imi pot scrie cartea in format digital, adica un program in care sa pot da pagina cand doresc nu sa trebuiasca sa dau space de 100 de ori. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Alge de aici:
http://www.techradar.com/......ty-1141280
sau poti folosi Word, numerotezi paginile si folosesti "document map" ca sa navighezi in document (de la Word 2007 in sus).

| oprescudorin11 a răspuns:

Exista aceste facilitati si in ultimul Word dar si in Adobe, daca e instalat original si-l cunosti.