| Alle15 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la calculator! Cand vreau sa ascult vreo melodie,numai merge deloc de cateva zile.Dar imi apara suntul, adica volumul ca merge si totul este ok! Numai merge nici la casti si nici la boxe! Aveti idee ce are? Ce sa-i fac? Dau funda+ vot, mersi :*

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Problema poate fi de la pc sau de la boxe/casti.
1.Verifica conexiunea boxelor la pc
2.Incearca sa-ti regulezi volumul de la sistemul audio pe care il ai
3. Poti reinstala audio driverul

| Alle15 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Cum sa verific punctul 1 sau 2?

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru Alle15):

La 1 te asiguri ca boxele sunt conectate bine la pc si la locul lor, (gaura verde)
2 sistemul audio il deschizi din coltul din drepta, jos, cu denumirea AUDIO sau SOUND.Dar cel mai bine ar fi sa chemi un prieten care se pricepe.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru xxxCARBONxxx):

Cateodata cel mai simplu raspuns e cel corect. Poate s-a ars boxele happy Iar faza a doua e tare laughing Cine se pricepe laughing Parca i-ai explica ei sa creeze boxele rolling on the floor

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Bine, boxele s-au ars, dar nici la casti nu merge.S-au ars toate odata?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru xxxCARBONxxx):

Da te-ai gandit ca o bagat castile in mufa de la boxe? Pentru ca in spate la calculator nu stie unde nici dupa ce i-ai explicat tongue

| Alle15 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Hahaha,marele geniu :} F** K.L-am facut, dar nu cu ajutorul vostru phbbbbt

7 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ti s-a dus boxele, daca nu merge nici la boxe? happy Conecteaza castile si boxele la alt aparat care canta, gen radio, mp3 sa vezi de merge, de nu e clar, is boxele happy