| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
am si eu o tableta Samsung tab 3lite si mi se incalzeste foarte foarte tare in timp de utilizare foarte foarte scurt Si imi este frica sa nu se arda.
ce trebuie sa ai fac?
Dau funda + vot urgent

Răspuns Câştigător
| biker124 a răspuns:

Daca este pe modul economisire energie dezactiveaza functia asta deoarece limiteaza nivelul procesorului ceea ce duce la incalzirea rapida a procesorului

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anne2626 a răspuns:

Buna! ...si eu am aceeasi tableta, dar nu se incalzeste chiar atat de repede ...se incalzeste dupa o jumate de ora in timp in care este utilizata non stop, mi se pare normal timpul utilizat..eu iti peopun sa nu iti faci griji si cand crezi ca s-o incalzit prea tare pune-o deoparte!