| Zazon1243 a întrebat:

Hei, TPU! Am sters mai multe videoclipuri din laptop acum o zi. Le-am eliminat si din recycle bin. Stiti cumva daca ar mai fi vreo sansa sa le dau recuperez (sa le dau recove) si daca da, ce aplicatie (gratuita) as putea sa folosesc ca sa le recuperez? Am incercat cu o aplicatie, le-am gasit dar pe ele arata semnul intrebarii si nu ruleaza.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Recuva scanare lenta, e bun

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Aplicatii gasesti aici, de la Recuva in jos (mergand pe ideea de "free"):
https://www.lifewire.com/free-data-recovery-software-tools-2622893