| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am u mica problema la Laptop de fiecare data cand vreau sa schimb fundalul sau dau: >PersonalizareSi aleg fundalul se face doar bara in culoare si fundalul ramane negru. Din ce cauza si cum pot sa repar asta?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Nu ai virusi in pc tia expirat licenta trial, de la windows, cauta pe net un windows activat si instaleaza-l pe ala.

3 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

S-ar putea sa ai virusi
sau poate pentru ca nu ai windows original(mai nm nu are este extrem de scump)
incearca sa suni un reparator de calculatoare.
bafta!

| TrustMeIKnow a răspuns:

Oooh trebuie sa il reinstalez? mmda ok atunci mai bine las asa fara fundal ca nu mor, oricum virusi nu am sa stiti.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Va multumesc mult la amandoi dar doar un castigator poate fii; am luat din nou un loader de windows 7 ultimate si i-am dat restart.