| i00nu7 a întrebat:

Am un coleg in clasa care este foarte bun la informatica(programare) si restul clasei suntem paraleli si invatam la informatica dar tot nu putem sa intelegem cum de colegul nostru stie asa bine si noi nu stiim deloc, ce face de stie asa bine, ore de informatica nu a luat, ne puteti ajuta si pe noi sa intelegem ce face ca sa facem si noi.
PS: suntem clasa a 10.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata mult acasa, e simplu. Poate invata dublu sau triplu decat voi si asta este reteta succesului