| Alisa_1731 a întrebat:

Hei TPU happy, am un telefon lg kp501 care este codat pe orange. am o cartela de vodafone, si trebuie decodat telefonul. ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi, pasi sau ceva coduri happy? multumesc mult:* ( funditabatting eyelashes )

3 răspunsuri:
| Ciocoflencea a răspuns:

Daca cartela nu se afla sub baterie ai putea sa incerci sa bagi cartel de Orange sal aprinzi sa scoti cartela si sa o bagi pe cea de Vodafone, iar el se va stinge automat si va porni pe reteaua Vodafone (doar daca cartela nu se afla sub baterie).

| the1answer a răspuns:

Eu am KP502 si daca vrei sa zici de codul Pin incearca 0000 sau 1234 mie mi-a mers prima, dar daca vrei alt cod sper ca mai ai cardul cu codurile

| Alisa_1731 explică:

Cartela nu e sub baterie, si o pot scoate, dar mii se stinge telefonul, il reaprind si imi scrie usim blocat, sau ceva de genu sad