| Siracuzia a întrebat:

Nu am semnal pe cartela Orange,dar sunt in oras. Pe celalalt telefon am,dar sunt in Vodafone pe acela.Din ce cauza nu am semnal? Telefonul l-am luat de la Orange, a fost mereu in Orange, deci nu trebuie decodat. De ce nu am?

2 răspunsuri:
| Dany3103 a răspuns:

Posibil sa se fi demagnetizat cartela si eu am patit asa, mergi la Orange si ti-o schimba, daca nu inseamna ca e de ceva de la ei, sincer si eu am aceeasi problema, am semnal foarte slab sau nu am deloc.

| Vanesa85 a răspuns:

Mergi la Orange si iti va schimba cartela dar va trebui sa platesti 10 euro daca nu ma insel