| deeadedea2 a întrebat:

am windows xp si nu mai stiu parola de la wi-fi cum **** o gasesc? este schimbata din pc nu e cea de pe spatele routerului.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Atunci intra pe pc in broser si baga ip-ul routerului 192.168.1.1 sau 192.168.0.1 pana iti apare sate loghezi cu user si parola admin-admin ( asta daca nu ai schimbat-o tu ) Dupa care te duci la Wireless->wireless security, iar undeva in partea dreapta ar trebui sa scrie ce parola are routerul happy