| stmsorinik a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o problema...

Mi-am uitat parola de la Wireless si nu stiu cum sa o recuperez... Am mai incercat solutii gen :

- Sa ma uit pe spatele routerului -.-.
- Sa instalez programul Wireless Key View.
- Iar site-ul : 192.168.1.1 Nu merge.

Exista alte solutii in afara de resetarea routerului? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Da, sa conectezi router-ul prin cablu ethernet (cablu de retea) si sa intri la setarile wireless prin browser ca sa vezi/schimbi parola.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Nu mai poti sa recuperezi.
Te duci la wirelles, si in spate este o gaurica mica, acolo bagi un varf de pix si astepti 5-10 secunde.
Dupa asta, o sa fie din nou ca din fabrica.
Bagi cd-ul in calculator si faci setarile la router.
Nu este greu!
Succes!