| DrunkShepp a întrebat:

as vrea sa imi pun pe telefon cateva videoclipuri de pe youtube si le iau cu VDownloader doar ca daca vroiam melodia fara videoclip dadeam sus in dreapta unde scria NoConversion si selecam Mp3. si acum ca vreau si cu video nu stiu ce sa dau daca las doar NoConversion imi spune pe telfon: tip fisier neacceptat. ce trebuie sa selectez?

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Nu mere asa downloadeazati inta free 3gp converter ca sa fie versiune de telefon si doar dupa aceea trimitetile