| CristinaSNC a întrebat:

As vrea sa ma apuc de fotografie. Imi puteti recomnda un aparat de fotografiat pentru incepatori si nu foarte scump? Multumesc kiss!

2 răspunsuri:
| Storm1X a răspuns:

Recomand D3200, eu mi-am luat kit cu totul si am dat in just de 1650 lei, este destul de ok avand in vedere ca este in top ca si entry-level

| IDKg a răspuns:

Buna! Cred ca unul dintre cele mai bune aparate foto pentru incepatori este Nikon D3200. Sunt foarte multumit de el :) Si mie mi l-a recomandat un fotograf profesionist..deci poti fii sigura ca faci o alegere buna. Costa in jur de 1.300 lei. Gasesti mai multe informatii pe www.f64.ro de unde poti sa il si comanzi :)