| amaadina a întrebat:

Care este cel mai bun aparat de fotografiat? [Nici foarte ieftin, nici foarte scump] big grin

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Canon sau Nikon sunt cele mai bune aparate foto. După astea ar veni Olimpus... Sun foarte multe modele şi nu sunt foarte scumpe. Du-te într-un magazin specializat şi vezi cam ce îţi place.

| Gregory a răspuns:

Bună! Cel mai bun tovarăş al meu are o cameră foto HP Photosmart R967 din 2006 şi este ccea mai bună pe care a avut-o. Deşi este cam scumpă la preţ, merită în totalitate investiţia.
http://www.compari.ro/......sului.html
Succes :)

| BabyPink a răspuns:

Cred ca Lumix sau Sony happy

| Me23 Tia a răspuns:

Nikon sau canonbig grindepinde de ce fel de aparat de fotografiat vrei. daca vrei unul profesional sau semiprofesional un canon e excelent. dar daca vrei unul din ala de buzunat compact dar eficient un nikon.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Servus Amalia! Industria aparatelor foto are marje mici gandidu-ne la raportul calitate-pret. Cu 200 ron iti poti lua un aparat acceptabil (ca doar nu faci poze profesionale, gen "studio"), pe care sa-l folosesti la ocazii. Crede-ma, piata este saturata de aparate relativ bune. Iti urez bafta la achizitie. Daca dai de bani cumpara un Olympus. Face toti banii!