| Alexithymia a întrebat:

Aş vrea să mă apuc de fotografiat, dar nu mă pricep în acest domeniu, ce aparat foto îmi recomandaţi? să fie bun şi să nu fie foarte scump? big grin

6 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Incearca aparat digital de la Nikon, sunt cele mai bune!

| Etiquette a răspuns:

Eu iti recomand Nikon d3000, pe asta vreau sa il cumpar si euhappy. Si ai noroc ca este la ofertabig grin.
Succes.

| nosferatu a răspuns:

Te duci frumos la magazine si te interesezi.

| ShiNee a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de fotografiat preupun ca ai urmat si un curs...si mie se pare normal sa te informezi de la prof nu de la parerea unuia sau altuia. iar daca nu ai facut curs atunci te apuci de pomana.:p

| Bambinaa a răspuns:

Olympus sau Philips

| checkmybrain a răspuns:

Ar trebui sa precizezi mai exact ce fel de aparat vrei. daca vrei un DSLR(ca totusi, ai zis ca vrei sa te apuci de fotografiat), pentru inceput as recomanda Nikon D3000(bine, asta daca n-ai mai folosit un DLSR pana acum si n-ai pretentii mari); e unul dintre cele mai ieftine DSLR-uri(1799 RON parca) si chiar e bun. Daca nu te refereai la DSLR-uri, imi pare rau ca m-am obosit sa scriu pana acum. Altceva nu stiu ce sa-ti recomand.
Peace.